Џенифер Лопез никаде не оди без момчето! Заедно беа и на карневалот во Рио :)))

20 февруари, 2012
huipo

Како што беше најавено познатата латиноамериканка Џенифер Лопез се појави на карневалот во Рио де Жанеиро, а со себе го зема и момчето Каспер.

Во саботата тие биле забележани како седат на терасата од нивната хотелска соба, а Џенифер како прав турист се обидувала да фотографира дел од настанот.

Таа ги поздрави своите фанови на Твитер со оваа порака: „Штотуку слетав во Рио! Здраво на сите! Ова е мој прв пат да сум тука за време на карневалот! Го сакам Бразил“.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris