Кејт Мидлтон бремена веќе шест недели? Принцот Вилијам се надева на девојче:)

29 февруари, 2012
Prince-william-and-kate-middleton-heir

Кејт Мидлтон, сопругата на принцот Вилијам  е бремена веќе шест недели, изјавува неименуван извор близок до кралското семејство.

Младата кралска двојка наводно веќе размислува за имиња за девојчиња и за момчиња, иако Вилијам повеќе од се сака девојче.

Исто така, Кејт и Вилијам веќе работат на детската соба во својот дом во Велс и на една во палатата Кенсингтон како и една во нивната викендичка.

Изворот наведува и дека Елизабета II многу се радува што ќе стане баба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris