Се сеќавате ли на неа: Познатата актерка на работ на банкрот!

30 април, 2012
The 10th Anniversary Party For Flaunt Magazine

Актерката која некогаш ја гледавме на познатата серија и ја познававме под името Бренда, на сите им е позната како размазена актерка, на која скандалите не и се непознати. Сепак, таа се најде во многу незавидна ситуација сега кога кога нејзината слава исчезна.

Шенон Доерти некогаш беше ѕвезда на серијата “Беверли Хилс”, а денес на малите екрани се врати со помош на шоуто “Shannen Say”. Овие денови актуелна е нејзината венчавка со вереникот Курт, а за тоа колку е актерката размазена забележале и камерите. Ова ќе биде најзиниот трет брак, но таа никако неможе да избере идеална венчаница, поради што луѓето околу неа се спремни да откажат соработка. Иако финансиската ситуација не и е баш најсјајна, Шенон дознава дека мора повеќе да се задолжи и за тоа не е воопшто среќна. Одземени и се три од вкумно четири кредитни картички, но таа не се откажува од идејата на венчавката да носи дури три венчаници.

http://www.youtube.com/watch?v=NGDr97GdovQ&feature=player_embedded

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi