Chanel – висока мода за есен/зима 2012/2013

31 јули, 2012
naslovna

Chanel во Париз ја претстави својата висока модна колекција за есен/зима 2012/2013.

Третиот ден од  Haute Couture Fashion Week донесе трет спектакл! По Версаче и Диор, кој полвел под кормилото на Раф Симонс, пистата ја окупирал култниот Chanel неуморен старец во тело на младич – Карл Лагерфилд. 25те Chanel couture look-ови, совршениот спој на Коко Шанел – за претстојната есен/зима сезона погледнете ја во галеријата!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi