Бибер се забавувал со 3 девојки истовремено!

28 февруари, 2013
Justin Bieber

Канадскиот пејач после забавата со Ел Пејџ, отишол со неа и уште 2 девојки во хотел во Лондон каде го поминале остатокот од ноќта заедно.

Џастин Бибер (18) се забавувал во вторникот во еден од лондонските клубови со година дена помладата од него манекенка Ели Пејџ, и непосредно после тоа со неа и уште 2 други девојки завршиле заедно во неговата хотелска соба.

Да ве потсетиме дека Џастин Бибер веќе извесно време не е во врска со Селена Гомез.

Džastin Biber

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi