Ефикасно: Црни врвови

30 јуни, 2013
3

Денес ќе ви претставиме неколку различни начини како да го направите својот маникир убав и оргинален, користејќи еднобојна основа и црн акцент за врвовите.

Овој актуелен маникир не бара долги нокти. Може да биде направен врз сосема кратки нокти при што во случајот црните врвови ќе бидат тенки.

Овој маникир наликува на класичниот француски маникир кој се прави мошне лесно.

Се разбира можете да ја замените црната боја со златна или сребрена.

 

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi