Страшно: Снимена експлозија на бензиска пумпа во Украина! (видео)

30 април, 2014
Страшно: Снимена експлозија на бензиска пумпа во Украина! (видео)

На Јутјуб има објавени снимки од експлозија на бензиска пумпа во Украина каде погинаа 6 лица, а повеќе повредени.
Експлозијата се случи на 22 април на 95 километри јужно од Киев.
Моментот на експлозија е снимен со камера поставена во автомобил.
Виновници за оваа експлозија најверојатно се вработените кои не ја испочитувале безбедносната процедура во текот на полнењето на резервоарот.

https://www.youtube.com/watch?v=WkM2klqHVyE

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi