Зад себе има 22 жртви! Кога ќе ја пуштат од затвор тврди дека ќе убива повторно!

30 април, 2014
imagen-miranda-barbour

Оваа 19-годишна девојка била силувана како 4-годишно девојче од својот вујко, а сега таа е член на сатанистички култ и во интервју за Newsweek ја раскажува својата приказна.

Таа се запознала со Трој ЛаФерара преку Craiglist кој се пријавил на нејзиниот оглас. Таа во огласот пишала дека сака да прави некому друштво за 100 долари.

На средбата таа му кажала дека лажела за годините и дека има 16 години, но Трој одговорил дека тоа не му смета. Потоа му дала знак на своето момче кој бил скриен на задното седиште, но бидејќи тој не реагирал, таа го нападнала ЛаФерара и го убила со 20 убоди со нож.

„Жртвите престанав да ги бројам кога стигнав до 22 убиства. Не се каам за делата, бидејќи убивав само лоши луѓе“ – вели 19-годишната девојка.

„Луѓето мислат дека сум чудовиште, но направив многу добри работи. Со тие убиства спасив многу девојки од злоставување. Православниот систем не функционира, па морав самата да ја завршам таа работа. Ако ме пуштат од затвор за 20 години, веројатно повторно ќе убијам некого“ – изјави Миранда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi