РУСИТЕ не се нормални! Ова е РЕАЛНО ШОУ! (видео)

31 јануари, 2014
057867-girls-fighting-in-the-cross

Кога русите прават реално шоу тоа иде во сите крајноссти. Реалните шоуа кои досега сме имале можност да ги видиме имало скоро се. Сме имале можност да видиме секс сцени, голотии, но никогаш, повторувам НИКОГАШ не сме виделе удирање ќутек како тоа што го прават нашиве пријателчиња во Русија. Овој клип е составен и споен од неколку реални шоуа и може да видиме дека зборот милост нема никакво значење меѓу натпреварувачите. Знаеме дека кај нас е забрането било каков физички напад.  Во Русија пак…мора да погледнете и пресудите сами!

httpv://www.youtube.com/watch?v=Xrrqcj2bIrA

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi