Долго очекуваниот нов провокативен спот на Шакира и Ријана! (видео)

31 јануари, 2014
Sakira-Rijana1-670x447

Познатите пеачки го објавија видеото за долго очекуваната „Can’t Remember to Forget You“ во кое се појавија во најпровокативно светло. Тие мешаат со газињата и се галат една со друга.

Sakira-Rijana-670x446

 

-Хемијата помеѓу мене и Ријана беше многу јака и вистинска. Ме научи како да играм во овој спот. Беше многу добра учителка-рече Шакира пред извесно време за магазинот Гламур. Таа исто изјави дека Ријана е најатрактибната жена на светот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=o3mP3mJDL2k

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi