Илма од X-Factor глуми во индиска серија!

28 февруари, 2014
ilma-mala

Вo видеото Уна разговара со натпреваручката од Босна додека нејзиниот стајлинг потсетува на „Малечката невеста”.

– Која песна ти беше најтешка? – прашала Уна.

– „Hurt” од Кристина Агилера – одговорила Илма пропратено со гестикулација во стилот на серијата.

httpv://www.youtube.com/watch?v=n8i1xu7bhMc

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris