Шон Пен стана вистински дел од семејството на Шарлиз Терон

31 јануари, 2014
article-0-1B13BA9100000578-713_634x742

Џексон, синот на Шарлиз Терон во прегратката на Шон Пен по заедничкиот ручек во Малибу.

 

Врската на Шон Пен и Шарлиз Терон се зајакнува се повеќе и повеќе како познатиот актер поминува повеќе време со нејзиното семејство.

Ова стана кристално јасно откако во четвртокот, Шон Пол (53) беше забележан како го носи во своите раце синот на 38-годишната актерка Шарлиз Терон, по семејниот ручек во Малибу.

Двегодишниот син Џексон изгледаше дека максимално ужива во прегратките на Шон Пен, додека сликата на сите тројца заедно, претставувачше вистинска семејна идила.

Шон и Шарлиз максимално уживаат во својата врска,тие дури и се држат за рака во јавност последниве недели …

Кој можеше да замисли дека ова ќе му се случи на 53-годишниот Шон Пен кој до неодамна беше затDoting: Sean carried Jackson in his arms, and the little one seemed pretty comfortable with itрупан со молитви за романтична врска која сака да му се случи..

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi