Дрогирани, пијани ,онесвестени – вака младите летуваат на Крф!

31 јули, 2015
11

Бритаците се познати по тоа дека кога ќе отидат на годишен одмор, се одесуваат како пуштени од ланец. Грчкото место Кавос на островот Крф е познато по лудите забави, а за англиските туристи тоа е рај за пијанчење. Но очигледно претерале. Грците решиле нивните фотографии да ги објават во јавност.

646008_britanci-kavos-2-foto-facebook-turns-out-kavos-was-ready-for-you_f

Страницата Turns out Kavos was ready for you, стана толку популарна што дури и самите туристи си постираат откачени фотографии од своите луди ноќни забави.

Еве дел од оваа галерија на лудоста и младоста, фотографии на кои се прикажани пијани, заспани и онесвестени момчиња и девојки на најнеобични места.

 

1kavosbr

2kavosbr

3kavosbr

4kavosbr

5kavosbr

6kavosbr

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi