Видео+18: Гол маж се спушти по чаршаф од Бакингам палатата

28 февруари, 2015
Видео+18: Гол маж се спушти по чаршаф од Бакингам палатата

Странските медиуми ја објавија веста, за непознат човек, како се обидува да побегне од Бакингамската палата. Најбизарното во целата приказна е тоа што типот е апсолутно гол. Поточно, има на себе еден чорап.

Тој се обиде да се спушти со јаже кое е направено очигледно од чаршаф. Во тоа не успеа. Но успеа да падне во дворот од палатата. Никој не знае за што се работи, ниту дали е човекот повреден. Портпаролот на палатата одби да го коментира видеото.

https://www.youtube.com/watch?v=NQTBepU7D0U

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi