Ангелите на „Victoria’s Secret“ играат одбојка на плажа

28 февруари, 2015
Ангелите на „Victoria’s Secret“ играат одбојка на плажа

Во четвртокот во Порторико Ангелите на Викторија Сикрет го снимаа специјалот за костимите за капење, нивните четири најдобри модели ја одглумија сцената од познатиот филм Топ Ган.

Ова е една од најгледааните филмски сцени од 80 тите, а Бехати Принслу, Лили Олдрич, Алесандра Амбросио и Кендис Сванпул уште толку ја загрејаа атмосферата…

 

https://www.youtube.com/watch?v=HNOWnT3_5xI

 

https://www.youtube.com/watch?v=MTI7kM-G5z0

579048_victorias-secret01-foto-print-screen-youtube--victorias-secret_ff

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi