Малиот црн фустан на Кајли Џенер е .. порно!

29 октомври, 2015
9

Како што не се сомневаме дека овие години многумина ќе ги памтат по феноменот Ким Кардашијан, така не се сомневаме и во тоа дека Кајли Џенер полека но сигурно ќе го заземе нејзиното место во годините што претстојат.

Атрактивната 18 годишната ѕвезда се појави на семеен ручек за да го прослават роденденот на нејзиниот татко Кетлин облечена во дизајнерски парчиња од глава до пети. Таа за оваа дневна пригода избра преубав мал црн фустан украсен со сомотни детали и со потписот на култниот дизајнер Александар Ванг. Држејќи се до истата боја од палетата, како и до дизајнерските парчиња, тинејџерката малиот црн фустан го носеше со пар елегантни високи потпетици од „Gianvito Rossi“, чанта „Givenchy Pandora“ и еден пар златни очила за сонце од „Dior“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi