Никогаш посексапилна: Со една фотографија им ја затвори устата на сите хејтери!

31 јули, 2015
16

Клои Кардашијан е на добар пат да ја засени својата славна сестра и да и ја одземе титулата за најпознатиот задник во светот. Секси фотографиите кои ги направила за магазинот „Complex“ успеа да ја надмине Ким и нејзината позната гола насловна страна за „Paper“.

646715_kloi-kardasijan-profimedia0253958352_ff

Таа долго време се борела со вишокот на килограми но сега конечно е задоволна со својот изглед и не се срами да го покаже тоа.

Нејзините фотографии привлекле големо внимание, па така и многу негативни коментари кои сугерирале дека реалити ѕвездата во реалноста не изгледа толку добро.

Но таа им ја затворила устата на сите, покажувајќи ги фотографиите како изгледале пред да бидат обработени на фотошоп.

kloii

„Ова е за сите хејтери кои не ми даваат заслуги за моите секојдневни тренинзи. Фотографијата лево е неретуширана од камерите на денот на снимањето. Десната фотографија е ретуширана. Да мојата кожа е мазна и сенките се отстранети, но мислам дека изгледам добро и на левата страна. Со сите свои маани. Поздрав, хејтери. Кликнете на фотографијата, знам дека сакате, порачала Клои.

kloi1

kloi2

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi