Решила да не молчи повеќе: Анастасија јавно се обрати на својот полубрат!

30 април, 2015
4

Откако Воин Ражнатовиќ, по кој знае кој пат, се обиде да ја компромитира Цеца, се случи нешто што никој не го очекувал.

Имено, позната по мудрото повлекување и не демантирање на наводите на медиумите, Анастасија јавно се обрати на својот полубрат, а имала и што да му порача!

Многу е тажно, јадно и бедно што „некои“ луѓе од сопствена немоќ и злоба можат да се служат со лаги, клевети (фотошоп и монтажа) за да бидат во центарот на вниманието. Драг полу„брате“ со овие твои гнасни изјави и постови не покажуваш омраза спрема мојата мајка, туку откриваш токму она што најмногу се обидуваш да го сокриеш, колку ти всушност го мразиш нашиот татко– напишала таа.

Anastasijin status

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi