20 септември, 2017

Радио

Објавен е нов спот за песната „All Night“ од последниот визуелен албум „Lemonade“ на позната пејачка Бијонсе. Низ новото видео пејачката споделува со јавноста приватни семејни моменти со нејзината ќеркичка Блу Ајви и сопругот Џеј Зи.

Еден од највпечатливите мигови е прославата на првиот роденден на Блу Ајви, како и стари снимки од младоста на Бијонсе и Џеј Зи. Видеото трае повеќе од 6 минути.

Остави коментар

Почетна // Забава // Музика и Филм // Бијонсе го објави спотот за „All Night“ во кој открива емотивни семејни моменти
Горе