20 септември, 2017

Радио

Откако раперот Кање Вест го прикажа спотот за песната „Fade“ сите зборуваат за убавицата која се појавува во него.

Тејана Тејлор е танчерка и пејачка големо интересирање на публиката го доби благодарение на спотот на Кање Вест. Видеото премиерно е прикажано на доделувањето на MTV VMA наградите.

Во продолжение погледнете го најновиот спот на Кање Вест.

Остави коментар

Почетна // Забава // Музика и Филм // Таа ги засени светските ѕвезди
Горе