Таа ги засени светските ѕвезди

30 август, 2016
Таа ги засени светските ѕвезди

Откако раперот Кање Вест го прикажа спотот за песната „Fade“ сите зборуваат за убавицата која се појавува во него.

Тејана Тејлор е танчерка и пејачка големо интересирање на публиката го доби благодарение на спотот на Кање Вест. Видеото премиерно е прикажано на доделувањето на MTV VMA наградите.

Во продолжение погледнете го најновиот спот на Кање Вест.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi