Аца Лукас за коцкарските долгови: Секогаш имав барем за кутија цигари

30 август, 2016
4

Фолк пејачот Аца Лукас ги демантираше тврдењата дека постои голем број на луѓе на кои им должи пари.

– Нормално се случувало некој да ми остане должен за одредена сума, многу пати и сум позајмувал, но сега навистина немам долгови. Никој не ме брка за пари, признал фолкерот за српските медиуми.

Исто така тој додал дека кога се коцкал бил во голема финансиска криза и во огромни долгови.

– Сите тие долгови од минатото ми се вратени и никогаш не сум бил во криза за да немам пари за цигари. Веројатно никогаш нема ни да дојдам во таква ситуација, заклучува фолкерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi