Аделина Тахири го растресе секси задникот!

31 мај, 2016
Аделина Тахири го растресе секси задникот!

Албанките се нажешешките пејачки на Балканот. Помина времето кога Србинките и Бугарките го имаа тој примат. Сега е времето на згодните и убави Албанки. Една од нив е и Аделина Тахири која веќе некое време се натпреварува во албанското издание на „Твоето лице звучи познато“, а овој пат се најде во центарот на вниманието поради својот провокативен стајлинг.

Untitled

Аделина беше во улога на Бијонсе, а со тоа и стајлингот беше во стилот на познатата светска ѕвезда.

Облечена во гаќички, Тахири ги запали публиката и жирито.

Погледнете го настапот (доколку видеото не стартува, кликнете ТУКА):

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi