Брзо го преболе разводот: Познатата српска пејачка во друштво на непознат маж

26 септември, 2016
8

Дара БубаМара пред неколку дена ја шокираше јавноста кога призна дека веќе една година е разведана од сопругот, иако не сакала јавноста да знае за тоа. Таа по оваа информација е забележана во друштво на непознат маж со кој разменувала нежности цела вечер во клуб. Двајцата се прегрнувале и си шепотеле, но биле внимателни и не се бакнале за да не бидат откриени.

Сепак, на крајот на вечерта си отишла дома сама, секако за да ја заташка ситуацијата.

Од друга страна, поранешниот на Дара летово беше во Грција со нова девојка, многу помлада од пејачката.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi