Цеца покажа се: Поради нејзините огромни гради никој не слушаше што пее!

30 јуни, 2016
Цеца покажа се: Поради нејзините огромни гради никој не слушаше што пее!

Цеца Ражнатовиќ финалето на Ѕвездите на Пинк го искористи да претстави неколку песни од новиот албум и тоа во доста секси изндание.

Популарната пејачка посебно предизвикувачки беше облечена при изведување на песната „Цигани“.

https://www.youtube.com/watch?v=sL5momBmkcE

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris