23 септември, 2017

Радио

Полусестрата на Ким Кардашиан, Кајли Џенер, го снимила своето најжешко видео до сега, на кое била снимена во акција под туш со своето момче, раперот Тајга.

Кајли за магазинот “W Magazine“ снимила жежок видео клип, кој никого нема да остави рамнодушен, а повеќето фанови веќе коментираат дека Кајли и дефинитивно тргнала по стапките на својата полусестра Ким.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Кајли Џенер гола во жешка акција под туш со своето момче
Горе