Ако се плашите од висина, НЕ ГО ГЛЕДАЈТЕ ОВА! Се качил на дрво високо 45 метри, и почнал да го сече со моторна пила

30 јануари, 2017
Ако се плашите од висина, НЕ ГО ГЛЕДАЈТЕ ОВА! Се качил на дрво високо 45 метри, и почнал да го сече со моторна пила

Веднаш на старт ќе ви кажеме дека ова видео цело време ќе ве држи во неизвесност…

Имено, еден дрвосечач одлучил на својата глава да стави GoPro камера, со цел да сними што точно гледа тој кога сече гранки на дрвја високи преку 45 метри.

Погледнете го ова неверојатно видео:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi