Вака Босанец се забавува на -30 степени

10 јануари, 2017
Вака Босанец се забавува на -30 степени

Поради големите минуси повеќето избегнуваат излегување надвор, додека други добро се забавуваат.

Дека не е се така „црно“ покажува следнава снимка на Босанец кој направил необичен експеримент со врела вода при надворешна температура од минус 30 степени.

Погледнете како тоа изгледало:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi