20 октомври, 2017

Радио

Погледнете ги најспектакуларните огномети со кои светот ја дочека новата 2017 година:

  1. Лондон, Англија

2. Сиднеј, Австралија

3. Дубаи, ОАЕ

4. Рио Де Жанеиро, Бразил

5. Токио, Јапонија

6. Хонг Конг

7. Сан Франциско, САД

8. Париз, Франција

9. Берлин, Германија

10. Лас Вегас, САД

Остави коментар

Почетна // 4 play // Ова беа најубавите огномети во светот за дочек на 2017 година
Горе