Неверојатно искуство! Ова ќе ви го одземе здивот! (видео)

20 јануари, 2017
8

Националниот парк во пределот на Камените планини во Канада „Џаспер“  нуди прошетка меѓу облаците.

Ова е возможно бидејќи е отворена платформа за набљудување која буквално го одзема здивот и им овозможува на посетителите да одат стотици метри над земјата.

Платформата е изградена е од челик и стакло и е на висина од 274 метри над долината.латформата да биде искривена со цел да им овозможат на посетителите

Инженерите се одлучиле п поголемо уживање од сите страни.

dzasper

Оваа атракција ќе биде отворена за туристите до 19 октомври и се очекуваат над 250.000 посетители во најубавиот период од годината.

https://www.youtube.com/watch?v=w2QoKoDYuqU

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi