49-годишната Памела Андерсон се соблече гола и покажа дека и понатаму е вистинска секс-бомба

28 април, 2017
6

49-годишната актерка, ѕвездата од “Чувари на плажата” снимила провокативен едиторијал за еден бренд за еротска долна облека.

Памела Андерсон и натаму изгледа врвно. Некогашната “Плејбој зајачица” снимила провокативен едиторијал за брендот на еротска долна облека “Coco De Mer”, каде до израз дошла нејзината секси линија.

На една од фотографиите се гледа како Памела позира во проѕирна долна облека, а се гледаат и нејзините брадавици.

pamela2704-02

Секако, оваа секс-бомба ги воодушевила сите мажи кои ја следат на социјалните мрежи и ги виделе фотографиите.

Инаку, се зборува дека Памела Андерсон е во врска со првиот човек на Викиликс, Џулијан Асанж.

pamela2704-02

Џулијан е прекрасен, би бил добар лидер. Би сакала да бидам негова прва дама –  рекла своевремено Памела Андерсон во едно интервју.

pamela2704-02

pamela2704-02

pamela2704-02

pamela2704-02

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi