Александра Пријовиќ се соблече на плажа во Мајами и покажа ЦВРСТ ЗАДНИК!

22 март, 2017
7

Александра Пријовиќ отпатува во Мајами каде со комплетната екипа работи на снимањето на спотовите за новата песна во која, ако се суди по фотките кои ги објаснува, и тоа како е секси.

Очигледно е дека Александра конечно се опушти и дека реши да својот сексипил максимално го искористи и покаже, па со новиот изглед позитивно ги изненади сите кои ја следат.

Foto: Instagram/aleksandraprijovic

Прво објави фотка од базенот…

Foto: Instagram/aleksandraprijovic

… а потоа и една од песочната плажа:

Foto: Instagram/aleksandraprijovic