Анџелина е минато: Ова е новата девојка на Бред Пит и изгледа како милион долари!

28 април, 2017
8

Како што пишуваат светските медиуми, Бред Пит неодамна се раздели од Анџелина Џоли и сега е во врска со својата колешка Сијена Милер.

Наводно љубовта се родила по соработката  на филмот „Изгубен град З“, во која глуми познатата актерка. Наводно по премиерата овој пар разговарале цела ноќ.

Актерката во 2012 година имаше дете со својот тогашен свршеник.

Извор : Вистина.мк

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi