23 април, 2018

Радио

Како што пишуваат светските медиуми, Бред Пит неодамна се раздели од Анџелина Џоли и сега е во врска со својата колешка Сијена Милер.

Наводно љубовта се родила по соработката  на филмот „Изгубен град З“, во која глуми познатата актерка. Наводно по премиерата овој пар разговарале цела ноќ.

Актерката во 2012 година имаше дете со својот тогашен свршеник.

Извор : Вистина.мк

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Анџелина е минато: Ова е новата девојка на Бред Пит и изгледа како милион долари!
Горе