21 јуни, 2018

Радио

Младата реалити ѕвезда Кајли Џенер повторно заблеска во уште едно провокативно издание.

аа од глава до пети била облечена во мрежа, од мрежасто боди, сукња, па дури и чизми.

Што мислите за нејзиниот изглед?

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Кајли Џенер покажа уште едно провокативно издание и совршен моден стил
Горе