Карлеуша ја откри тајната на нејзиниот задник – не е фотошоп, туку…

31 март, 2017
16 copy

Пејачката Јелена Карлеуша на Инстаграм објави снимка од настапот во кој на хејтерите им порача дека нејзиниот задник не е фотошопиран, туку е само дебел.

Јелена беше брутално искрена, па затоа и не чуди што ова видео собра речиси 180.000 лајкови, и повеќе од 160 коментари.

„Клабинг во Германија. П.С. Мојот задник не е лажен, како што можете да видите, не е фотошопиран. Само е дебел! И тоа е се“, напиша Карлеуша и предизвика вистинска лава од различни коментари.