Мислеа дека ќе остарат заедно, но сепак раскинаа – Еве што Милица Тодоровиќ изјави за својот прв дечко

29 март, 2017
7

Пејачката Милица Тодоровиќ вели дека и смета кога медиумите, Ненад Јовановиќ го претставуваат како нејзин прв дечко.

Да потсетиме, Милица и Ненад беа во врска од 2005 до 2009 година, и тогаш изјавија дека ќе остарат заедно, но, сепак раскинаа, а Тодоровиќ подоцна отпочна романса со Раде Ковачевиќ.

Printskrin: Youtube/Grand Production

Милица признава дека не и се допаѓа кога Ненад во медиумите се претставува како нејзин прв или поранешен дечко.

„Тоа е нивна грешка, што така го претставуваат, поради тоа што дечкото има успешна кариера. Тој сега има прекрасно бебе“, изјави пејачката, која на прашањето дали на Јовановиќ му го честиташе раѓањето на детето одговори:

„Како не сум? Па детето веќе има две, три години. Поздрав за него ако гледа!

Погледнете што се Милица и рече на Ненад Јовановиќ: