Најдобрата „двојничка“ на Ким Кардашијан

6 март, 2017
Kim Kardashian Signs Copies Of Her New Book "Kim Kardashian West: Selfish"
Британскиот сајт „Дејли мејл“ ја опиша како најдобра двојничка на Ким Кардашијан, а исто така напишале дека тие две изгледаат потполно идентично.
На синоќешната ревија на дизајнерското дуо ЕЛФС, се појавија многу атрактивни дами, но најголемо внимание привлече блогерката Јелена Периќ (24). Атрактивната девојка за таа пригода се облекла во долга, раскошна тоалета и заедно со својата пријателка, водителката Хана, им позираа на фотографите.