Тијана Ајфон се соблече гола и ја покажа својата нова тетоважа!

31 март, 2017
1

Откако неодамна се почасти со огромни силиконски гради, поранешната учесничка на „Парови“, Тијана Ајфон, се пофали и со новата тетоважа на телото.

Старлетата позираше само во минијатурни гаќички, ги покри голите гради и ја покажа тетоважата испишана на десната страна на телото…

Тетоважата и ја, претпоставуваме, направил Бане Чолак, инаку и нејзин поранешен дечко.

Printskrin: Instagram/@bane_colak

Она што на многумина им упадна во очи и за што беа изненадени, се белезите на нејзината кожа, која очигледно не сакала да ја сокрие со фотошоп, како што денеска тоа го прават повеќето јавни личности.

Инаку, ова не е единствениот украс на телото на Тијана, бидејќи старлетата веќе има неколку…

Како ви се допаѓа нејзината нова тетоважа?

View this post on Instagram

🖕🏼💸💰💵

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic) on