10 работи кои нема да бидат тренд во 2017

18 јануари, 2017
3

Секоја година модата се менува и различни работи стануваат тренд.

Доколку сте дама којашто сака да ја следи модата и да биде секогаш во тренд и да се облекува во најновите модни парчиња, тогаш еве 10 работи кои треба да знаете дека повеќе нема да бидат тренд во 2017, а воедно ќе дознаете со што ќе бидат заменети.

Оваа година ќе се обврне внимание на фустаните кои ги нагласуваат облините, а потсетуваат на долна облека.

Statija gallery photo

Необично комбинирање на боите во секоја комбинација, наместо комбинирање на класичните нијанси.

Statija gallery photo

Струкирани палта наместо широки.

Statija gallery photo

Повеќе ланчиња отколку чокер, можете да комбинирате помали ланчиња со поголеми или да одберете интересни ланчиња од метал.

Statija gallery photo

Класичните и елегантни здолништа ќе бида тренд оваа година.

Statija gallery photo

Високи потпетици наместо патики.

Statija gallery photo

Лабави локни наместо ситни кадрици.

Statija gallery photo

Природен изглед во замена на контурирање на лицето.

Statija gallery photo

Комбинирање на различен накит наместо накит со боцки.

Statija gallery photo

Тексасот ќе се замени со кадифе.

Statija gallery photo

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi