21 март, 2019

Радио

Таа не очекуваше вакви зборови.

Викторија Бекам (44), наводно плачела два дена откако го слушнала начинот на кој нејзиниот сопруг, Дејвид, го опишал нивниот брак, тврдат пријатели на познатото семејство.- Кога сте долго време во брак , тој станува тешка работа. Работите стануваат сложени – рече познатиот фудбалер, кој целосно ја скрши познатата дизајнерка.

Според изворите, Викторија верува дека таткото на нејзините деца постапил без чувства.

– Таа нема идеја зошто ваквите чувствителни работи во врска со нивниот однос ги објавил во јавноста. Беше како да експлодирала нуклеарна бомба во нивниот дом кога дозна за интервјуто – тврди изворот. Истата личност вели дека Викторија била скршена, па затоа се пријавила во германско одморалиште кое е специјализирано за воспоставување на емоционална рамнотежа.

Викторија пристигнала два дена по контраверзното интервју и споделила фотографии на Instagram од Германија.

Мало потсетување, Дејвид и Викторија се венчаа во 1999 година и имаат четири деца: Бруклин (19), Ромео (16), Круз (13) и Харпер (7).

Остави коментар

Почетна // Забава // Неговите зборови потполно ја скршија: Дејвид Бекам не шокираше со признанието за БРАКОТ, Викторија со денови плачела поради неговата изјава!
Горе