17 јули, 2019

Радио

Откако стана дел од Кралското семејство, за Меган читаме  исклучиво во суперлатив, но тука се и некои интересни детали од нејзиното минато. Со нејзиниот поранешен партнер, Тревор Енгелсон, таа беше многу внимателна, и отиде чекор напред и потпиша “договор за бременост”. Со оваа постапка, таа сакаше да го обезбеди своето дете, со цел по породувањето да му даде луксузен живот , пренесува “Daily mail”. Овие детали наводно биле откриени од нејзин близок пријател, кој исто така изјавил дека Меган е многу загрижена за можната бременост и последиците што би ги претрпело нејзиното тело, бидејќи во тој период нејзиниот деловен ангажман и беше приоритет. Поради таа причина, таа побарала од нејзиниот тогашен сопруг да и обезбеди нутриционист и личен тренер кој ќе се занимава со нејзиниот изглед. Помош од дадилка беше едно од наведените барања.

Овие детали испливаа во јавноста десетина дена пред Меган и Хари да објават дека ќе станат родители. Минатото го остави зад себе, што зборува и фактот дека поради титулите на Војводка и љубов, таа се откажа од актерската кариера.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шокантни детали за Меган Маркл!
Горе