Снимка која ги ЗАПАЛИ социјалните мрежи: Меган Маркл му пријде на сопругот да му честита, а потоа …

27 јули, 2018
h3

Поминаа речиси две месеци од кралската свадба на Меган Марл и принцот Хари, а сеуште се зборува за нив. Додека неодамна се пишуваше како војводката од Сасекс веќе две месеци нема комуникација со својот татко, сега во медиумите излезе првиот бакнеж на Меган и Хари во јавноста, после венчавката.

По одржувањето на “Sente bale Polo” игрите во кои учествуваше и принцот Хари, и бидејки неговиот тим победи, Меган на победниците им го додели пехарот, му честитала на капитенот на тимот , а потоа и на нејзиниот сопруг, бакнувајки го пред сите.

Бакнежот е веднаш снимен со камера и објавен на социјалните мрежи, каде што за кратко време видеото стана вирално.

 

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi