Бред Пит и ко-ѕвездата Маргот Роби: Дали и на неа и се допаѓа? Вистината!

31 август, 2018
b

Дали Маргот Роби е поврзана со шпекулираните чувства на Бред Пит кон неа? Ќе објасниме што навистина се случува помеѓу овие две!


За жал, ова нема да биде ситуација на г-ѓа и г-ѓа Смит. Маргот Роби, 28 години, му припаѓа на еден човек, а тоа не е нејзината ко-ѕвезда Бред Пит, 54! Двајцата актери почнаа да снимаат за Квентин Тарантино во филмот“ Once upon a time in Hollywood” на почетокот на ова лето, а гласини се појавија дека Бред имал симпатии кон Маргот. Додека тоа допрва треба да се потврди, можеме да го потврдиме следново: Маргот ги почитува нејзините свадбени завети! “Маргот е лудо заљубен во нејзиниот сопруг Том”, вели пријател на Марго. Само потсетник – Маргон се венча со Том Акерли (28), продуцент на нејзиниот филм “Јас, Тоња“, на 18 декември 2016 година! “Дури и ако Бред се обиде, никогаш нема да може да ја освои.”
Воодушевеноста на Марго за Бред – затоа што навистина, не можеш да му одолееш на актерот – е чисто професионална! “Маргот мисли дека Бред е неверојатен, жежок, секси, навистина талентиран и има најголема почит кон него, но нема апсолутно никаква симпатија од нејзината страна”, додава пријателката .

“Таа има очи вперени во Том. Маргот смета дека нејзиниот сопруг е најдобриот човек на планетата, па дури и Бред Пит не може да се натпреварува со Том, барем за Маргот. “Да, слушнавте добро – дури и Бред Пит! Па, се надеваме дека Том може да се релаксира откако ќе ги чуе тие добри зборови.

Како што ви рековме, сопругот на Марго, наводно, бил претпазлив во однос на Бред, и наводно се појавил на сетот на “ Once upon a time in Hollywood” и “внимателно го следел Бред”, вели извор близок до Маргот и Том, за”Life & Style” изданието за 29 август.

Како започна овој шпекулативен љубовен триаголник? Па, Бред беше, наводно, “понесен” со Маргот, тврди уште еден извор за”Живот и Стил”, кој бил објавен на 26 јули. Изворот отиде толку далеку што тврдеше дека другиот актер, Леонардо Ди Каприо, 43, “ го опомена Бред поради тоа што сакал да се доближи до Марго“.

Life & Style “Ништо од ова не е потврдено, и Бред  можеби е само среќен (речиси легален) самец кој си ја гледа својата работа! Тој има актуелна битка за старателство со неговата наскоро поранешна сопруга Анџелина Џоли (43), за која што треба да се грижи.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi