Ештон Качер удри машка дадилка на скутер со својот автомобил – Дали е тој во ред?

20 септември, 2018
e1

Упс! Ештон Качер случајно ја прегази со автомобилот машката дадилка на неговиот скутер, кој беше на пат да ги собере децата од училиште. Имаме детали за тоа како е момчето.

Скутери се возат во полн ек во Лос Анџелес токму сега, а 19-годишната машка дадилка беше на еден од нив и носеше друг кога тој беше на пат да ги собере децата во Холивудското училиште. Потоа тој имаше неочекувана средба со славната личности, но на болен начин.

19-годишниот Лео Маренги изјави за TMZ дека возел по тротоарот пред Sunset Bronson Studios во Холивуд, кога никој друг туку 40-годишниот Ештон Качер излезе и наводно го удри со неговиот автомобил.

Дури и еко-свесниот Ештон возел црна Тесла кога Лео рече дека излезе со автомобилот и го удри, велејќи дека ударот “го фрлил во воздух и тој слетал на улицата”. За среќа, Лео претрпел само неколку крвави гребнатини на коленото, прикажани на фотографиите што им ги дал на TMZ.

Таткото на две деца, Ештон,  ја направи вистинската работа и излезе од неговиот автомобил за да се осигура дека Лео е во ред. Бидејќи не бил сериозно повреден, болничарите не биле повикани. Но, тинејџерската машка дадилка имаше едно барање од актерот кој го удри со неговиот автомобил – да се сликаат заедно!

Лео му ги дал на ТМЗ фотографиите со Ештон во црвен дуксер, црни фармерки и бејзбол капче со една рака околу Лео, а другата во воздух со како “што можам да направам?” гест и изглед на неговото лице.

Лео се чини дека не е полошо за сликањето, бидејќи ја исчисти крвта од нозете пред да се слика со актерот. Ештон е висок 6’2 “, па тој се издвојува над младиот Лео, кој стои до скутерот на кој се возеше плус резервните скутери за децата што ги земаше од училиште.

Тој, исто така, го носи трендот на Кајне Вест на преголеми папучи со чорапи. Среќни сме што се се заврши безбедно!