Гвен Стефани за врската со синовите

20 септември, 2018
g

Пејачката Гвен Стефани одсекогаш пофално зборува за својот однос со своите деца, а познато е дека им е посветена, поминуваат многу време заедно и ги разнесува на разни активности по Лос Анџелес.

Таа ги има Кингстон (12), Зума (10) и Аполо (4) со пејачот и гитарист Гевин Росдал.

Кингстон со својата мајка посетува дури и козметички салони.

Така, пред неколку дена, заедно беа кај долгогодишниот фризер на Гвен, каде што таа уште еднаш си ја исфарба косата платинеста, додека нејзиниот син одлучи да извлече тиркизно сини праменчиња.

Да, и двајцата беа задоволни со резултатите, најдобро тоа го кажуваа нивните насмевки откако излегоа од салонот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi