17 септември, 2019

Радио

Сексипилната пејачка покажа како изгледа кога е испотена и без шминка.

Некогашната лидерка на групата Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, навикнати сме да ја гледаме во максимално средено издание. И, не само да ја гледаме, туку и да им се восхитуваме на нејзините провокативни физички атрибути.

Овој пат, убавицата на својот Instagram профил објави слика на која се гледа како изгледа после тренинг – испотена и без шминка. Всушност, изгледа како и целиот останат свет.

Тоа не ја намали нејзината убавина, а следбениците ја пофалија што јавно го покажува нејзиниот природен изглед за разлика од повеќето нејзини колешки.

Остави коментар

Почетна // Забава // И ВАКА сум убава!
Горе