Лед Цепелин ја слави 50-годишнината и спреми МНОГУ изненадувања!

26 јули, 2018
l1

Лед Цепелин оваа година ја слави 50-годишнината на постоењето поради што одлучија да им спремат бројни изненадувања на обожавателите, почнувајќи од преработката на  ‘The Song Remains The Same’.

Со оглед на тоа дека 50 години постоење дефинитивно не е малку, Лед Цепелин реши да ги израдува своите фанови со мал пакет кој ќе содржи се и сешто.

За почеток повторно ќе ја издадат “The Song Remains The Same”, а ќе направат и луксузен сет со книга со слики, со есеј од Камерон Кров и многу други работи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi