29 јануари, 2020

Радио

Алекс Родригез го критикуваат бидејќи постојано објавува слики и видеа од својата поубава половина.

Кога ќе разберете дека станува збор за Џенифер Лопез, ќе се запрашате “зошто ДА НЕ ги објавува нејзините слики?”

Поранешниот бејсбол играч Алекс Родригез, ужива во врската со атрактивната пејачка и актерка, што честопати го и “документира”, а потоа, на радоста на следачите и го објавува на социјалните мрежи, иако има и такви на кои им пречи тоа.

Во коментарите на неговиот Instagram често се читаат коментари “да не е таа што би објавил” или “повторно слика од JLo …”.

Ние сме на негова страна – сликај уште!

@niyamasol #theboss #glorydays

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

И, еве УШТЕ фотографии!

Остави коментар

Почетна // Забава // На кој му пречи, нека не гледа!
Горе