Помлада е од него 26 години: Втората сопруга на актерот Алек Болдвин позираше пред и после породувањето!

27 јули, 2018
hil3

Многумина би и завиделе , но не само поради сопругот. Му рoдила четири деца

Триесет и четири годишната сопруга на популарниот актер Алек Болдвин уште еднаш ја покажа своја неверојатна фигура на фотографиите на својот профил на Instagram. Меѓутоа, овој пат се одлучи за нешто поинакво.

Неколку пати го покажуваше цвојот стомак во текот на  бременоста. Односно во текот на секоја своја бременост.

Потоа, Хиларија Томан Болдвин на своите следбеници им покажуваше на кој начин успева да ја врати линијата која ја имала пред бременоста. Редовно им дава поддршка на сите бремени жени и им укажува на тоа дека можат со помош на јога и различни вежби, кои се во согласност со времето што поминало од породувањето, да го вратат своето тело во нормала и форма која што сакаат.

Овој пат Хиларија сакаше да покаже како таа изгледала во текот на бременоста и какоизгледала по породувањето.

Четвртото дете го роди во мај оваа година – синот Ромео. Десната фотографија го покажува нејзиното тело само две недели по породувањето.

Очигледно, нејзината рутина, советите за исхраната и вежбите се корисни.

И вие погледнете го нејзиниот профил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi