Што пиеш, кога не ти одговара?

30 јули, 2018
p

Актерот уапсен поради неадекватно однесување во авионот вели- “јас инаку не сакам да пијам, алергичен сум” …

Актерот од сериите”Викинзи” и “Тјудорс” ПОВТОРНО е уапсен поради правење на скандал под дејство на алкохол. Џонатан Рис Мајерс полуде додека леташе со сопругата и бебето од Мајами за Лос Анџелес , а поради тоа го пречекала полиција кога пристигнал на аеродромот.

Актерот (41) сега покајанички за Британските медиуми изјави дека воопшто не го поднесува алкохолот , а незнае и зошто воопшто пие.

“Ужасно се разочарав себеси,немам изговор. Никој друг неможе да биде крив. Јас дури не го ни сакам вкусот на алкохолот” кажа за “Ivent”.

“Не сум алкохоличар, тоа го знам. Секој пат кога ќе посегнам по алкохол, се напивам поради некој проблем, не поради зависност. Кога ќе се напијам,имам катастрофални разорни последици бидејќи заправо сум алергичен ан алкохол”кажа тој.

Ова е, инаку, трет пат актерот да го апсат баш на аеродромот, што вака го објасни.

“Луѓе како мене имаат ” прекинувач “,се случува нешто што ќе ги натера да се напијат. За мене, аеродромите се прекинувачите. Морљаш да седиш таму три часа, не смееш ни да запалиш и си опкружен со алкохол. Знам дека тоа не е изговор, но за мене претставува прекинувач “, рече тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi