16 октомври, 2019

Радио

Ана Николиќ и Раста ќе потрошат вртоглава сума на пари за првиот роденден на нивната ќерка Тара.

Нивната ќерка една година ќе наполни на трети август годинава, но родителите веќе започнаа со подготовките за прославата.

Tara buba Mara!🐞🐞🐞

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Ja sam Tara Đurić i imam 6 meseci! 👼❤💛💚💘💕💞

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Освен тоа пејачката ангажирала и 20 аниматори за деца, кловнови, принцези како и торта на пет ката.

4 months…Tararira i Simba!❤🙉

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Ана Николиќ и Рсата ке потрошат дури 20.000 евра за првиот роденден на ќеркичката Тара
Горе